Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 04 27 Tryškių bibliotekoje - 10-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė

2010 04 27 Tryškių bibliotekoje - 10-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė

Balandžio 27-ąją į biblioteką sugužėjo patys mažiausi skaitytojai - Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinės mokyklos priešmokyklinė grupė su savo mokytoja Angele Navickaite. Vaikai susipažino su biblioteka, apžiūrėjo vaikų fondą ir vaikiškus žurnalus, veikiančias parodas: "Patiems mažiausiems skaitytojams" bei Akmenės rajono Papilės S. Daukanto vidurinės mokyklos Kairiškių skyriaus moksleivių koliažų parodą. Konkurso "Kas gražiausiai paskaitys" nugalėtojai buvo apdovanoti "Bibliotekos pažangai" suvenyrais, o trys geriausi tapo bibliotekos skaitytojais. Bibliotekai vaikai padovanojo piešinius apie savo svajonių knygą. Pasivaišinę saldainiais mažieji mokinukai pažadėjo iliustruoti jiems paruoštą knygą - abėcėlę ir vėl sugrįžti į biblioteką.

Bibliotekoje atidaryta dar viena paroda - "Po Čiurlionio ženklu", kurią puošia jau minėtos mokyklos moksleivių darbai, skirti didžiajam menininkui.