Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 05 24 "Poezijos pavasarėlis" Gadūnave

2010 05 24 "Poezijos pavasarėlis" Gadūnave

"Poezijos pavasarėlis" Gadūnave.

Žydintis gegužės - mėnuo, skirtas poezijai. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Gadūnavo filialas poezijos gerbėjus pakvietė į "Poezijos pavasarėlį".

Į svečius atvyko Telšių literatės Ieva Sigita Naglienė, Rūta Kazakaitienė, kraštietis Benediktas Spirgys, Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė, Gedrimų bendruomenės atstovės.

Šventę pradėjo jaunieji knygų skaitytojai. Savo programėlę skyrėme Žemaitijos sostinės vardo paminėjimo istoriniuose šaltiniuose 560-ai sukakčiai. Vaikai deklamavo žemaičių tarme parašytus eilėraščius, sekė eiliuotas pasakas, dainavo daineles.

Šventę pratesė, mintimis dalinosi ir savo kūrybos eilėraščius skaitė Telšių literatės Ieva Sigita Naglienė, Rūta Kazakaitienė, dainuojamosios poezijos posmais pradžiugino kraštietis Benediktas Spirgys.

Padėkojome svečiams, padėjusiems sukurti mažutę šventę, suteikusiems atgaivą širdims, įteikėme pievų gėlių puokšteles.