Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 06 08 IX-jame Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydyje

2010 06 08 IX-jame Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydyje

Birželio 4-5 d. Palangoje (Būtingėje, šalia Šventosios upės) įvyko IX Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydis. Kasmetiniame tradiciniame renginyje netrūko sportinio entuziazmo, kūribiškumo pristatant komandas, stovyklavietes. Geras ūpas, kolegiškas bendravimas dar labiau suartino bibliotekininkų iš Jurbarko, Tauragės, Gargždų, Skuodo, Plungės, Telšių, Šilutės, Šilalės, Palangos, Klaipėdos, Kretingos rajonų bendruomenę. Renginį šį kartą organizavo Palangos miesto viešoji biblioteka. Komandų prisistatymo šiemet tema- „Ant marių krašto Palangos miestely“, todėl vyravo marinistinė tematika. Telšiškės bibliotekininkės su ašaromis ir dovanomis į jūrą išlydėjo šaunų ir mylimą “jūreivį” Gediminą Petrulį. Ypač šmaikštus buvo tauragiškių komandos prisistatymas, jų šmaikštumas įvertintas diplomu. Tauragės viešosios bibliotekos direktorius Sigitas Kancevyčius sakė: „Kadangi šioje sistemoje darbuojuosi mažiau nei pusmetis, todėl renginyje dalyvavau pirmą kartą. Esu sužavėtas kolegų draugiškumu ir išradingumu“.

Komandų sportiniai sugebėjimai buvo išbandyti 5 sportinėse rungtyse. Tai : smiginys, ėjimas kojūkais (20 metrų), šaudymas iš orinio šautuvo, žaidimas „kvadratas“, baudų mėtymas. Plungės bibliotekininkų komanda tapo nugalėtoja IX-jame Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydyje ir tai jau antroji Plungės bibliotekininkų pergalė. Garbė ir atsakomybė organizuoti šventę kitąmet atiteko Plungei.

Paruošė Julita Švėgždavičienė, K. Praniauskaitės viešosios bibliotekos skyriaus vedėja, 2010 06 08