Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 11 24 Kaunatavos bibliotekoje lankėsi tautodailininkė Alma Krapauskienė

2010 11 24 Kaunatavos bibliotekoje lankėsi tautodailininkė Alma Krapauskienė

Tautodailininkė Alma Krapauskienė atvyko išsivežti bibliotekoje visą mėnesį veikusios savo tapybos parodos. Dažniausiai iškilmingai vyksta parodų atidarymai, atvyksta autoriai, kūrėjai vėliau jos tyliai iškeliauja į kitas patalpas ir vėl laukia atidarymo ir žiūrovų. Tačiau šį kartą Kaunatavos bibliotekoje parodos uždarymas tapo ne ką džiaugsmingas nei atidarymas, nes tapytoja iš Tirkšlių (Mažeikių r.) atvyko vežina dažais, paveikslėlių pagrindais ir pakvietė kartu tapyti tiek didelius tiek mažus.

Ir pati pasakojo apie savo piešimo patirtį, kad ir dabar, sulaukusi gan solidaus amžiaus, mokosi naujos tapybos technikos – piešimo akriliniais dažais, drąsino visus mėginti ieškoti savęs ir tapydama skaitė eiles iš bibliotekai padovanotos savo kūrybos knygutės „Gyvenimo vingiai “. Taip besikalbant gimė ne vienas paveikslėlis, kai kam tai buvo pirmas prisilietimas prie aliejinių dažų ir teptuko. Išsiskyrimas džiugus tapo dar ir dėl to, kad jau sutarėme dėl kitos A. Krapauskienės parodos. Šį karta Kaunatavos filialo lankytojai galės pamatyti tautodailininkės grafikos darbus ir išgirsti poezijos posmus iš naujai leidžiamos knygutės.