Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 04 19 ? 30 Velykinė parodėlė vaikų literatūros skyriuje

2011 04 19 ? 30 Velykinė parodėlė vaikų literatūros skyriuje

Telšių specialiosios mokyklos darbinio užimtumo grupės velykinė darbelių paroda

TSM darbinio užimtumo grupės jaunuolių velykinės darbelių parodos jau tapo tradicinėmis vaikų literatūros skyriuje. Jaunuoliai kūrybiškai pateikė įdomią ir spalvingą kiaušinių, velykinių zuikių, pintų krepšelių ekspoziciją.
Kokios Velykos be spalvotų ir žaismingų margučių? O ką jau ką, bet margučius lietuviai visais laikais mokėdavo išpuošti - įvairiausiais būdais ir įvairiausiais ornamentais. O gal ir dabar dar įdomiau sugalvojam. Jaunuoliai, padedami mokytojo S.Mušinsko, prigamino kiaušinių papje maše technika ir papuošė santūriais ornamentais.
Iš medžiagos kirpo, klijavo, aplikavo geriausius margučių palydovus – velykinius kiškius. Linksmi ir spalvingi zuikiai dailiai papuošė bibliotekos langus. Gražūs pinti krepšeliai, kuriuos daryti moko mok. Rūta Jonušienė.
Parodėlė veiks iki balandžio 30dienos. Iki malonių susitikimų bibliotekoje .

R. Savickienė