Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 02 08 Gustavo antradieniai bibliotekose

2011 02 08 Gustavo antradieniai bibliotekose

Gustavas pakvietė į "PROTO KARUS" bibliotekose.

Į Telšių rajono Tryškių, Kaunatavos, Žarėnų, Kirklių, Varnių, Upynos, Gadūnavo bibliotekas prigūžėjo daug jaunimo, kurie linksmai ir su jaunatvišku užsidegimu atsakinėjo į Gustavo viktorinos ,,Protų karai" klausimus ir laimėjo daug smagių prizų. Tryškių jaunimo komanda tarp Telšių rajono komandų pasirodė geriausiai, nedaug atsiliko ir Gadūnavo komanda. Kaip teigia jaunieji dalyviai: klausymų būta gana sudėtingų. Bibliotekose skambėjo juokas ir gera nuotaika be to jaunimas papildė savo žinių bagažą. Gaila, kad tą dieną stiprus vėjas apgadino elektros laidus todėl Janapolės, Degaičių, Ryskėnų, Biržuvėnų ir kt. bibliotekose nebuvo elektros bei interneto.

Sekantį antradienį vasario 15 d.14:30 val. vėl Gustavas kviečia visus į bibliotekas.

Vida Urnikienė
direktorės pavaduotoja