Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 10 06 Žarėnuose šildėmės prie "Naktigonės" ugniakuro

2011 10 06 Žarėnuose šildėmės prie "Naktigonės" ugniakuro

Š.m. spalio 6d. Žarėnų kultūros namų parodų salėje pas mus atskubėjo Marijaus Budraičio poezijos popietė.

Teatralizuotą poetinę kompoziciją Marijaus eilėmis prie laužo skaitė Žarėnų jaunimo dramos kolektyvo skaitovės Domantė Stonkutė, Deimantė Rimgailaitė, Sonata Petkevičiutė, Irmina Meškauskaitė. Autorius pamalonintas dainuojamosios poezijos . Vidas Petrauskas ir Dainora Petrauskaitė dainavo pagal M. Budraičio eiles dainą "Keturi" ir žemaitišką dainą, žodžiai Dalios Petrauskienės, muzika Vido Petrausko "Onžuolą rauda".

Marijus išleido savo sielos balsą- eiles pasivaikščiot po žarėniškių širdis.

Poezijos popietėje dalyvavo Žarėnų seniunijos seniūnas P. Lukošius, parapijos klebonas K.Balčiūnas, bendruomenės pirmininkė A.Griguolienė.

Svečią lydėjo Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos direktorė Dalia Užpelkienė, Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė, Telšių rajono laikraščio"Kalvotoji žemaitija" redaktorius Algirdas Daškevičius.

Žarėnų bibliotekininkė Danutė Statkienė įteikė žemaitiškos duonos kepalą ir lininį rankšluostį su nuoširdžiausiais linkėjimais.

Žarėnų "Bočiai" padovanojo sūrį ir linkėjo sekmės tolimesnėje kūryboje.

Sveikinome vieni kitus,džiaugėmės ir rodos,nėra nieko gražiau už gerą žodį,protingą mintį.Juk tiek nedaug žmogui reikia,kad sušiltų siela ir prabiltų žmogiškumas.

Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danutė Statkienė