Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 12 19 Šventinis vaikų literatūros skyriaus papuošimas ?Kalėdiniai burbulai?

Meniškai papuošti vaikų literatūros skyriaus langai, kurios kasmet dabina Telšių dailės mokyklos moksleiviai – tai Kalėdinė dovana ne tik darbuotojams, bet ir laukiamiems bibliotekos skaitytojams bei lankytojams.

Pagaminti kalėdinius papuošimus-burbulus sumanė dailės mokytoja Nijolė Antušaitė. Kodėl nepanaudojus papje mašė technikos ir nepadarius kalėdinių papuošimų-burbulų. Kompozicijos pamokų metu vaikai gamino burbulus, dekoravo dažais žiemos motyvais. Skulptūros pamokų metu, padedant mokytojai Irenai Šiaurienei, pagamintus burbulus dekoravo putaplastu. Rankų prisilietimas popierių pavertė nuostabiu žaisliuku.

Padaryti originalūs kalėdiniai papuošimai nustebino visus. Štai tokiais gražiais kalėdiniais papuošimais pasidabino ne tik Telšių dailės mokykla, bet ir vaikų literatūros skyrius. Dėkojame Telšių dailės mokyklos moksleiviams ir jų mokytojams už originalų kalėdinį bibliotekos papuošimą ir linkime visiems gerų, šiltų šventų Kalėdų.

Rūta Savickienė