Į Pradžią » ... » iki 2010 » 2007 09 01 Smėlio paveikslų paroda

2007 09 01 Smėlio paveikslų paroda

2007 09 01 Smėlio paveikslų parodos atidarymas Kaunatavos bibliotekoje.

smelio paveiksas

Smėlio paveikslai

Prabėgo vasara nusinešdama saulėtas dienas, atostogų nerūpestingumą ir maudynes. Kad nebūtų taip liūdna skirtis su vasara Telšių rajono Kaunatavos kaimo filiale jaunieji skaitytojai pajūrio smėlyje piešia paveikslus. Kažką sukurti turėjo galimybę kiekvienas, o kam nedrąsu kartu piešdavo su draugu. Nors projekto „Boružė ant vaiko delno“ pirma dalis buvo skirta patiems didžiausiems projekto dalyviams, paveikslus ant smėlio piešė net nelankantys mokyklos. Viliojo ir tai, jog visi dalyvavę galės vykti  piešti ant Palangos pajūrio smėlio.Tad ant stiklo stalo pažertas smėlis akimirksniu tapdavo katinu, gėle, jūra ar bičių aviliu. Nupaveiksluoji, sulygini ir vėl kūrybiniame ieškojime... Tačiau, kai susirinkus reikėjo išrinti 20 geriausiųjų nuotraukų, kurios bus eksponuojamos parodoje, užduotis buvo nelengva. Dėliojome, džiaugėmės ir nuogąstavome, jog negalime parodos atidaryti iš visų pusšimčio piešinių. Paroda bibliotekoje veiks visą rudenį. Tikimės, kad tie kurie neras savo piešinio parodoje, jį sukurs kitą met. Taigi, vasaros akimirkos liko nuotraukose, piešiniuose ir smėlyje. Ir kai labai labai pasiilgsime vasaros, kokią šaltą ir gūdžią žiemos dieną,  išsitrauksime smėlio dėžute, pabersime jį ant bibliotekos stiklo stalo ir jis priminęs atostogas vėl pavers jį gėlėmis, paukščiais ar saulėtu paplūdimiu.

K.Praniauskaitės VB Kaunatvos filialo

vyr. bibliotekininkė V. Jocienė