Į Pradžią » ... » iki 2010 » 2008 04 23 savaitės renginiai

2008 04 23 savaitės renginiai

2008 04 23

Viešieji skaitymai, skirti Žemaičių poetei Karolinai Praniauskaitei- vienas iš Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitė renginių. Mokytojas ir visuomenės veikėjas Vaclovas Bartkus papasakojo apie nuveiktus ir planuojamus poetės atminimo įamžinimo darbus. barkus

daubariene

Švietimo skyriaus atstovės Irenos Daubarienės pasisakyme vyravo moterų kūrybos subtilumo aspektai bei pastebėjimai apie  skaitymo įtaką  žmogaus gyvenime. „Šatrijos“ klubo prezidentė Adolfina Varnelienė analizavo poetų Antano  Baranausko ir Karolinos Praniauskaitės draugystės istoriją, jų poetinio dialogo iškalbingumą. „Lietuvai pagražinti“ draugijos Telšių skyriaus pirmininkas Julius Norvilas pristatė galimą Telšių miškų urėdijos indėlį įrengiant suoliukus prie koplytstulpio. Poeziją skaitė poetai Algirdas Dačkevičius ir Irena Daubarienė. Renginyje dalyvavo Buožėnų pagrindinės ir Telšių Džiugo vidurinės mokyklos moksleiviai.

dackevicius