Į Pradžią » ... » iki 2010 » 2008 01 31 LBD suvažiavimas

2008 01 31 LBD suvažiavimas

2008 01 31 Lietuvos bibliotekininkai rinkosi į 7-ąjį Lietuvos bibliotekininkų draugijos SUVAŽIAVIMĄ Marijampolės kultūros centre.

Suvažiavime išrinktas naujas Lietuvos bibliotekininkų draugijos primininkas- Petras Zurlys, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos direktorius.

Pažintis su Marijampolės P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos Multicentro (Vytauto g. 20, Marijampolė) veikla.

multicentras

Plungės ir Telšių viešųjų bibliotekų atstovės. Iš kairės:  I. Jonuškienė,  Otilija Juozapaitienė, Vida Urnikienė, Rūta Savickienė, priekyje- Vilija Jocienė

delegates

Įspūdžiai:

Didelį įspūdį delegatėms paliko ir Marijampolės P. Kriaučiūno viešosioji biblioteka, ypač šiuolaikiškas jos multicentras. Grįžome su viltimi, jog po renovacijos ir mūsų biblioteka taps šiuolaikiška ir patraukli skaitytojams.

( Vilija Jocienė, Kaunatavos filialo bibliotekininkė)

Palaikanti 2008-02-06 14:00:59
Garbiausieji, brangiausieji  VALDININKAI, ar Jūs  nepavargote nuo tų kalbų?  IMKITE IR PADIDINKITE KELIAIS  ŠIMTAIS LITŲ  bibliotekininkams algas.Jums  diržų susiveržti tikrai  nereikės, o ir jie jus geru  žodžiu paminės, kad ir  busite dešimtmetį  pavėlavę. Skola ne rona -  neužgis.