Į Pradžią » ... » 2013 » Lithuanian Mercy lift paroda

Lithuanian Mercy lift paroda

Pranė Šlutienė

VDA Telšių galerijoje atidaryta Lietuvai dirbusios Jav savanorių organizacijos „Lithuanian Mercy lift" paroda, atspindinti šios organizacijos veiklą per 20 metų. 67 fotonuotraukose - labdarą rinkusių savanorių ir ją gavusių, žymių rėmėjų veidai. Parodos atidaryme dalyvavo garsi mecenatė, Amerikos lietuvė, Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino 1-ojo laipsnio medalininkė Pranė Šlutienė, kuri virš 20 metų dirbo šioje organizacijoje, padėdama kūdikių, vaikų globos ir senelių namams, sunkiai sergantiems žmonėms, ligoninėms. Pranė Šlutienė susirinkusiems pristatė šią parodą, išvardijo visus, kurie su didžiule meile rinko paramą Lietuvai, atgavusiai nepriklausomybę, pasidžiaugė, kad labai pasikeitė Lietuva ir gyvenimas joje. Už paramą Telšių ligoninei nuoširdžiai parodos atidarymo metu dėkojo gydytojas Antanas Gudauskas. Mero vardu šiai kilniai organizacijai ir Pranei Šlutienei padėkojo mero patarėja Danutė Popovič.

K.Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė