Į Pradžią » ... » 2014 » Kviečiame į Arvydo Anušausko knygos ,,Lietuvos žvalgyba 1918-1940“ pristatymą.

Kviečiame į Arvydo Anušausko knygos ,,Lietuvos žvalgyba 1918-1940“ pristatymą.

2014 m. balandžio 9 d. (trečiadienį) 13.30 val. maloniai kviečiame į Seimo nario, istoriko Arvydo Anušausko knygos ,,Lietuvos žvalgyba 1918-1940" pristatymą. Dalyvauja knygos autorius.

Laukiame Jūsų Žemaičių muziejuje ,,Alka" (Muziejaus g. 29)

Lietuvos žvalgybos ir kontržvalgybos struktūros pradėjo veikti vos paskelbus šalies nepriklausomybę 1918 metais. Per 1918-1940 metų laikotarpį keitėsi politinės situacijos, Lietuvą supusios didžiosios kaimynės buvo nedraugiškos. Knygos autoriaus tyrimas ir įžvalgos padės suvokti ir objektyviai įvertinti tarpukario Lietuvos slaptųjų tarnybų vaidmenį užtikrinant nacionalinį saugumą bei per istorijos prizmę pažvelgti į šių dienų aktualijas Atsakymus į klausimus, kaip buvo kovojama su kitų valstybių remiama ir finansuojama antivalstybine veikla, teroristais, koks paskutinių vadovų ir jų agentų likimas ir kt., sužinosite šios knygos pristatymo metu. Lietuvos žvalgybos istorija papildyta gausia vaizdine medžiaga, anksčiau neskelbtomis įvairių žvalgybų agentų nuotraukomis.

Knygą galėsite įsigyti renginio metu. Kaina -30 lt.

K.Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė