Į Pradžią » ... » 2014 » K. Donelaičio 300 metų jubiliejui skirta paroda Tryškiuose

K. Donelaičio 300 metų jubiliejui skirta paroda Tryškiuose

Nuo rugpjūčio 7 dienos Tryškių bibliotekoje veikia paroda, skirta K. Donelaičio 300 metų jubiliejui paminėti. Knygų lentynas savo darbais papuošė Papilės Simono Daukanto gimnazijos Kairiškių skyriaus moksleiviai, įkvėpti garsiosios „Metų" poemos ir dailininko V. K. Jonyno medžio raižinių. Jaunieji dailininkai savo piešinius papildė, meniškai įrašydami labiausiai patikusias „Metų" ištraukas. Bibliotekos iniciatyvą palaikė ir parodą apipavidalinti padėjo dailės mokytoja D. Sakalauskienė.

Ir dar viena gera žinia. Tryškietė Genovaitė Akučkienė bibliotekai padovanojo daugiau kaip 200 knygų, išleistų pastaraisiais metais. Dalis vertingesnių knygų (apie 70) bus sukataloguotos ir papildys bibliotekos knygų fondą, o likusios – dovanotų knygų lentyną. Tokia tryškietės iniciatyva užkrečia ir kitus skaitytojus – jau sulaukėme ne vieno, padovanojusio savo nusipirktą ir perskaitytą knygą.