Į Pradžią » ... » 2015 » KNYGŲ MUGĖS ATGARSIAI

KNYGŲ MUGĖS ATGARSIAI

Vasario 19 dieną Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos darbuotojų grupė (V. Černiauskienė, V. Urnikienė, R. Mineikienė, J. Dubinskienė, G. Petrulis, J. Norvaišienė) lankėsi Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (vasario 19-22 d.) vykusioje 16-oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje. Ši, didžiausia Baltijos šalyse knygų mugė, tradiciškai vyksta keturias dienas, iš kurių pirmoji – visada skiriama bičiuliams, taigi ir bibliotekininkams.

Knygų mugė - puiki proga bibliotekininkams susitikti ir pabendrauti su knygų autoriais, leidyklų atstovais, knygų platintojais, didelis malonumas pamatyti ir paliesti naujausias knygas, bei nauda, siekiant tinkamai atnaujinti bibliotekų fondus. Pasinaudodami šia puikia galimybe mūsų bibliotekos darbuotojai susitiko su leidyklos „Homo liber“ išleistos knygos „Meilės talismanas“ autore ukrainiete Ksenija Zastavskaja. Apžiūrėjo leidyklos „Alma littera“ išleistas knygas, bei pabendravo su jų autoriais: knygos „Mano Didžioji Nuodėmė, žurnalistika“ autore Audrone Urbonaite, „Maro dienos“ autoriumi Andriumi Tapinu, bei Algimantu Čekuoliu, pristačiusiu savo knygą „Iš ko šaiposi pasaulis“. Teko stebėti Knygos meno konkurso „Vilnius 2014“ nugalėtojų apdovanojimo ceremoniją, kur pagrindinė Metų premija skirta dailininkui Jurgiui Griškevičiui už knygą „Vitas Luckus. Biografija. Kūryba“. Tai tik maža dalis įspūdžių ir gautos naudingos informacijos. Anot organizatorių, šiemet Vilniaus knygų mugėje apsilankė 66 320 žmonių. Džiaugiamės, kad knygų mylėtojų Lietuvoje yra daug. Tai įprasmina ir bibliotekininkų darbą, bei jų pastangas atnaujinant ir išsaugant bibliotekų fondus. Laukiame 17-os Knygų mugės...

Dokumentų komplektavimo ir tvarkymo skyriaus vedėja Rima Mineikienė