Į Pradžią » ... » 2015 » Vytautui Tamoliūnui skirtas DVD

Vytautui Tamoliūnui skirtas DVD

Parodos atidarymas Menų inkubatoriuje 2015

Telšiškiams kraštiečio dailininko Vytauto Tamoliūno 60-mečio proga žmona Rimantė Tamoliūnienė iš Kauno atvežė paskutinio kūrybinio laikotarpio tapybos darbų parodą. Kaip sakė menotyrininkė Rimantė atrinko ir tuos darbus, kuriuose - gimtųjų Telšių atspindžiai. Tuo pačiu Telšių menų inkubatoriuje rugpjūčio 18 d. pristatytas dailininkui skirtas DVD, kurį 2015 m. išleido Kauno apskrities viešoji biblioteka.

Džiaugiausi, kad DVD papildys kraštiečiui dailininkui Vytautui Tamoliūnui skirtą leidinių fondelį bibliotekos Kraštotyros fonde.

Tapybos darbai netrukus išvažiuos iš Telšių... Liks tai, kas įrašyta raidėmis, garsais, vaizdais. Dar 2011 metais, paraginta Vytauto Stulpino, kreipiausi į Rimantę Tamoliūnienę dėl leidinių. 2014 balandį Gvidas Latakas leidinius parvežė į Telšius. Būtų puiku, kad gimtinėn "grįžtų" leidiniais kuo daugiau kraštiečių.

Julita Švėgždavičienė