Į Pradžią » ... » 2015 » Kalėdiniai žibintai teapšviečia knygų lentynas

Kalėdiniai žibintai teapšviečia knygų lentynas

Gruodžio 2 dieną Tryškių bibliotekoje įsikūrė vaikų kūrybinė studija. Dienos tema – kalėdinių žibintų gamyba. Laukė nelengva užduotis – vitražo technikos imitacija papuošti stiklainius taip, kad įdėjus po žvakelę, jie pavirstų kalėdiniais žibintais, gražiai apšviečiančiais knygų lentynas. Vaikams padėjo Tryškių kultūros centro dizainerė R. Balsienė. Norint mėgautis vitražo grožiu, būtinas ilgas darbas: pasirinkti piešinį, paskui kruopščiai perkelti sumanymą ant stiklo, naudojant specialius flomasterius bei lipnią plėvelę. Dekoravimui vaikai rinkosi įvairius motyvus: eglutes, snaiges, gėlytes, taškelių ornamentus ir t. t. Darbštuoliai sukūrė penkiolika kalėdinių žibintų, kurių viduje uždegus žvakutę – piešinėliai atgyja ir maloniai šviečia.

Vyr. bibliotekininkė Janina Norvaišienė