Į Pradžią » ... » 2015 » Adventinė popietė Nevarėnų bibliotekoje

Adventinė popietė Nevarėnų bibliotekoje

Adventas – laikas, kada žiemos nykumas žada viltį – sugrįžtančią saulę, laikas, kada ramybėje ir gerume krikščioniškas pasaulis laukia užgimstančio kūdikėlio Jėzaus. Šiuo laikotarpiu norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo artimaisiais ir šalia esančiais.

Lapkričio 25 d. kraštotyros būrelis dalyvavo Advento popietėje Nevarėnų miestelio bibliotekoje, kurią organizavo bibliotekos vedėja Zita Kikilienė. Popietės metu klausėme bibliotekos vedėjos pasakojimo apie senovės lietuvių Advento papročius ir tradicijas, vaišinomės adventiniais patiekalais.

Renginio metu pasisėmėme gerų emocijų, pajutome Kalėdų laukimo džiaugsmą, vieni kitiems palinkėjome dvasinės ramybės, susikaupimo, tikėjimo ir vilties.

Istorijos mokytoja Neringa Račkauskienė