Į Pradžią » 2016 » Adventas - tai didysis laukimas.

Adventas - tai didysis laukimas.

Gruodžio 8 d. viešojoje bibliotekoje Telšių priešmokyklinio ugdymo metodinio būrelio (pirmininkė Regina Klemovienė) pedagogės pynė advento vainiką. Po malonaus darbo klausėsi literatės poetės Irenos Daubarienės eilėraščių, pabendravo apie advento prasmę. Advento vainikas, su šiltais  kalėdiniais palinkėjimais, padovanotas vaikų literatūros skyriui su padėka už gražų kūrybingą (prasmingą) bendradarbiavimą.

Susibūrimas turėjo teigimą emocinį užtaisą: į namus šios šiltos ir jaukios popietės dalyviai skirstėsi lydimi gražaus pasibuvimo džiaugsmo, gavę gerų emocijų.

Džiugu, kad Advento metu vyksta tokia prasminga veikla, padedanti suvokti tikrąją Kalėdų prasmę, neatitrūkstant nuo mūsų šaknų, tęsiant tradicijas. Prieš išsiskirdami palinkėjome vieni kitiems Kalėdų stebuklų išsipildymo.

Rūta Savickienė