Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Pirštų galiukais

Pirštų galiukais

Autorius: Benas Bėrantas

pirstu galiukaisNet ir trumpiausia ar tyliausia istorija nusipelno būti užrašyta. Net jei prie jos prisilieti tik pirštų galiukais.

Pirštų galiukais" – trumposios prozos rašytojo Beno Bėranto trylika metų brandintos trumpos istorijos. Jose užfiksuoti išgyvenimai, kurie gali būti nematomi plika akimi, bet išgyvenami iki širdies gelmių ar neuronų galų. Šie pasakojimai romantiški, nostalgiški, sapniški ir tuo pat metu tokie, kurie ne vienam gali pasirodyti artimi. Juk daugelis esame išgyvenę pirmų pasimatymų magiją, netikėčiausiu metu užklupusią meilę, taip pat ir pajutę paskutinio bučinio skonį ar paslėpę svarbiausius prisiminimus tolimiausioje širdies kertėje.

Kol kas esi viena atsargi mintis ant minkštos pagalvės padėtoje galvoje. Bet jei pasieksi jūros krantą prieš patekant saulei ir taip nutiks, kad tuo metu ir aš atsirasiu tame krante, – tokia galimybė tik viena iš begalybės, – tada mes susitiksim tame pačiame gintaro gabalėlyje.