Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Apgaulingos sužadėtuvės. Ciklo „Damos iš Žibintų gatvės“ 3-ioji knyga

Apgaulingos sužadėtuvės. Ciklo „Damos iš Žibintų gatvės“ 3-ioji knyga

Autorė: Amanda Quick

apgaulingos suzadetuvesPanelė Amitė Donkaster keliaudama po platųjį pasaulį priprato prie nuotykių ir rizikos. Benediktas Stenbridžas, mokslo žmogus ir vyriausybės slaptasis agentas, susidūrė su pavojais tamsiausiuose svetimų kraštų užkampiuose. Tačiau baisiausia grėsmė tykojo visai arti namų...

Niekas nesitiki būti pagrobtas Londono gatvėje vidury baltos dienos. Amitei tik per plauką pavyko pasprukti nuo žudiko, įkalinusio ją karietoje, grasinusio aštriu peiliu ir šnabždėjusio į ausį begėdiškas patyčias ir grasinimus. Padėjo greita jos reakcija ir slaptas ginklas... Bet ar ilgam?

Nusprendę susigrumti su nusikaltėliu, siautėjančiu mylimame mieste, juodu visai netikėtai susiduria su jausmais, nuo kurių pabėgti neįmanoma.