Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Gero gyvenimo vadovas: 52 netikėti būdai pasiekti laimę

Gero gyvenimo vadovas: 52 netikėti būdai pasiekti laimę

Autorius: Rolf Dobelli

gero gyvenimo vadovas 52 netiketi budai pasiektiAr kada nors esate:

• sulaužę pažadą, kurio manėte, kad visada laikysitės?

• įsiutę stovėdami ilgoje eilėje, mokėdami mokesčius ar gavę automobilio stovėjimo baudą?

• per ilgai praleidę besiruošdami eilinei darbinei prezentacijai?

• pamiršę, kas iš tiesų jus daro laimingus?

Nuo pat civilizacijos pradžios mes klausiame savęs, kas yra geras gyvenimas, ieškodami laimės formulės: kaip turėtume gyventi? Kuo vadovautis? Kiek uždirbti? Kaip leisti laisvalaikį? Ar geras gyvenimas – tai nuostata, asmeninė laikysena ar tvirtas gyvenimo tikslų siekis?

Kiekviena karta iš naujo kelia šiuos klausimus, tačiau atsakymai į juos visada pasirodo nuviliantys. To priežastis – nuolatinis siekis ieškoti vieno atsakymo, vieno principo, vienos taisyklės, kuri užtikrintų laimę ir sėkmę. Knygoje „Gero gyvenimo vadovas“ R. Dobelli sugriauna universalios laimės formulės mitą – nėra vieno paprasto kelio į laimę. Pasitelkdamas klasikinės Antikos mąstymo modelių išteklius ir naujausias psichologinių tyrimų žinias, autorius siūlo mąstymo metodų ir požiūrių rinkinį, kurį sudaro 52 pasakojimai. Kiekviename pasakojime slypi gyvenimiškas patarimas, kuris neabejotinai padės optimizuoti jūsų laimę.