Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Kalėdozauras ir blogiukų sąrašas

Kalėdozauras ir blogiukų sąrašas

Autorius: Tom Fletcher

kaledozauras ir blogiuku sarasasAr teko girdėti apie stebuklingus ir labai labai slaptus Kalėdų Senelio Geruolių ir Blogiukų sąrašus? Prieš kiekvienas Kūčias juos svarbu patikrinti net du kartus. Šventės jau čia pat, o šiemet Blogiukų sąrašas kur kas ilgesnis nei Geruolių. Kalėdų Seneliui neramu. Jei draugiškų ir gražiai besielgiančių berniukų ir mergaičių ir toliau mažės, greitai neliks kam nešti dovanas! Kalėdų Senelis žino, kad kiekvieno padaužos, peštuko ar neklaužados širdyje slypi gėris, tereikia jį paskatinti. Deja, priesaika Seneliui neleidžia keliauti pas vaikus ir padėti jiems tapti geresniems. Tačiau galbūt ištikimasis Kalėdozauras galėtų pagelbėti?

Šioje knygoje „Kalėdozauras ir Blogiukų sąrašas“ jūsų laukia burtai, nuotykiai, draugystė ir maloniausias pasaulyje dinozauras!

Jauki ir pilna humoro knyga skirta jaunesnio ir vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams. Ją puošia žaismingos dailininko Shane DeVries iliustracijos.