Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Vilkolakiukas Dolfas. Mėnulio paslaptis (15)

Vilkolakiukas Dolfas. Mėnulio paslaptis (15)

Autorius: Paul van Loon

vilkolakiukas dolfas 15 menulio paslaptisNyderlandų rašytojas Paulas van Loonas (g. 1955 m.) yra itin populiarios knygų serijos apie vilkolakiuką Dolfą autorius, skaitytojų pamiltas ir už knygas „Siaubų autobusas" bei „Tamsta Varlius".

Dolfas – mielas ir draugiškas berniukas, kuris lanko mokyklą ir gyvena su draugu Timiu ir jo tėvais. Būtų toks kaip ir visi berniukai, bet jis – tikras vilkolakiukas ir per kiekvieną pilnatį pavirsta baltu vilkiuku. Šioje knygoje Dolfas ir jo draugai patiria labai keistą nuotykį. Kažkas nutiko mėnuliui ir, žvelgdami į pilnatį, visi ima ką nors baisiai įsimylėti. Tokia vaiduokliška meilė, pasirodo, gali būti pražūtinga. Smagiai Hugo van Looko iliustruota knyga skirta jaunesniųjų klasių moksleiviams, bet patiks ir vyresniems skaitytojams.