Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Viskas apie jausmus

Viskas apie jausmus

Autorė: Felicity Brooks

viskas apie jausmusVaikams nuo 3 metų ir jų tėvams.

Kaip šiandien jautiesi?
Ramus? Mylimas? Alkanas? Liūdnas? O gal sutrikęs?
O kaip jaučiasi tavo tėvai, draugai, broliai ar sesės?
Visi mes nuolat ką nors jaučiame, nors kartais ir būna sunku suprasti, ką tiksliai, o ypač – kodėl.

Empatiją ugdanti ir įtraukianti knyga visai šeimai su žaismingomis iliustracijomis padės vaikams atpažinti, suprasti, įvardinti įvairius jiems ir kitiems kylančius jausmus. Taip pat išmokti apie juos kalbėtis, susitvarkyti su sunkiais ar nemaloniais išgyvenmais. Tėveliai knygoje ras naudingų praktinių patarimų, kaip ugdyti vaikų jausmų pažinimą ir padėti jiems susidoroti su kartais užklumpančia emocijų lavina.

Viskas apie jausmus“:

• lavina vaikų emocinį intelektą ir padeda geriau suprasti save bei kitus;

• skatina ir moko įvardinti, kalbėtis apie savo jausmus, jų neslėpti – priimti visus jausmus kaip natūralų dalyką;

• daug iliustratyvių ir vaikams atpažįstamų situacijų, kurios padės geriau suprasti jausmus bei atpažinti juos iš kūno kalbos bei elgesio;

• mažiesiems suprantama kalba patariama, kaip susitvarkyti su nemaloniais jausmais ir įveikti juos sveikais, pozityviais būdais.