Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Britannica. Kodėl? Pirmoji enciklopedija

Britannica. Kodėl? Pirmoji enciklopedija

Autorės: Sally Symes, Stephanie Drimmer

britannica kodel pirmoji enciklopedijaVaikams nuo 4 metų.

KODĖL mano pilvas gurgia?
KODĖL lėktuvai danguje palieka pėdsakus?
KODĖL negaliu susitikti tiranozauro?
KODĖL Marsas raudonas?
KODĖL, KODĖL, KODĖL?

Smalsūs vaikai nori žinoti... viską! O „Britannica“ skuba į pagalbą su didžiąja klausimų ir atsakymų knyga. „Britannica. KODĖL?“ yra kupina įdomių faktų, stebinančių istorijų ir neatskleistų paslapčių apie mus ir supantį mus pasaulį: gyvūnus, kūną, mašinas, erdvę. Knygoje daug kitų įdomių temų ir paslapčių, kurias mokslininkai vis dar bando įminti!

Į visus mažųjų smalsuolių klausimus pateikti nesudėtingi ir tikslūs atsakymai paskatins juos dar labiau domėtis pasauliu ir kelti naujų klausimų. Tegul kiekvienas KODĖL virsta džiaugsmingu nuotykiu!

Britannica. KODĖL? Pirmoji enciklopedija“:

• skatina vaikus būti smalsius ir kelti net pačius keisčiausius klausimus – mokslininkai jau gali į gausybę jų mums atsakyti!

• kelia norą geriau suprasti mus supantį pasaulį;

• atskleidžia, koks įdomus mokslo pasaulis – jis gali įminti net neįprasčiausias pasaulio paslaptis;

• mokslinę informaciją pateikia paprastai ir nesudėtingai;

• parodo, kad mokslas yra procesas, kad yra dar daug nežinomų dalykų ir neatsakytų klausimų – gal mažieji smalsuoliai susidomės ir užaugę pamėgins tai išsiaiškinti.