Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Lubinų labirintas. Geriausios meškių istorijos

Lubinų labirintas. Geriausios meškių istorijos

Autorė: Evelina Daciūtė

lubinu labirintas geriausios meskiu istorijosSkirta 5–9 metų vaikams.

Didžiojoje girioje gyvena meškiai. Jiems, kaip ir vaikams, nutinka visko: jie susipyksta ir susitaiko, mokosi pažinti save ir kitus, dalintis ir draugauti, bijo ir įgauna drąsos, patys ar padedami kitų ieško išeities. Galbūt tai, kas vyksta tavo gyvenime, jau yra atsitikę meškiui? Gal ir tu bijai nakties bei tamsos, gal ir tau nutinka stebuklų, kuriais suaugusieji nė už ką nepatikėtų, galbūt jautiesi šiek tiek kitoks ir tau truputį dėl to neramu? Žinok, tu nesi vienas. Didžiojoje girioje tokių daug.

Lubinų labirintas. Geriausios meškių istorijos“:

• šeši pasakojimai vaikams aktualiomis temomis: apie sąžiningumą, tamsos baimę, mokėjimą dalintis, norą būti kitu, godumą, drąsą apginti savo pasirinkimus;

• padeda suprasti kylančius jausmus ir juos išgyventi;

• skatina draugystę ir bendruomeniškumą;

• šiltos ir švelnios iliustracijos ugdo estetikos pojūtį.