Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Kašalotų radijas

Kašalotų radijas

Autorė: Jurga Vilė

kasalotu radijasDominga turi neįprastą draugę – didelę baltą kašalotę Sniegę. Tiesa, Sniegė gyvena toli, prie paslaptingojo kaimelio A krantų. Ta vieta žemėlapiuose nepažymėta, bet Domingos šeima ją atrado jau seniai ir kiekvienais metais ten vasaroja. Kaimelio gyventojai stebisi atvykėlių draugyste su banginiais. Įprastai kašalotai labai atsargūs, neplaukia arti kranto, žmonių vengia, bet vos pasirodžius Domingai, jos broliams ir seserims iškart susiburia įlankoje ir džiaugsmingai čerškia. Tai toks keistas garsas, lyg sugedusio radijo. Nors Domingos mama sako, kad kašalotų radijas nesugedęs, o tik truputį senoviškas. O kaip jums atrodo? Įsijunkite ir paklausykite.

Lašas jūroje – tai daug ar mažai? Begalybėje svarbus kiekvienas lašas. Be jo tos begalybės ir nebūtų. „Kašalotų radijas“, kaip ir kitos rašytojos Jurgos Vilės serijos „Lašas jūroj“ knygelės, pasakoja istorijas apie gyvius. Kiekvienas jų turi savo vietą įvairiaspalviame gyvūnų pasaulyje. Visi jie svarbūs. Nuo voriuko iki kašaloto. Mes, žmonės, taip pat esame to pasaulio dalis. Saugokime jį, tausokime!