PRASIDEDA LIETUVIŲ KALBOS DIENOS

Vasario mėnesį prasideda aštuntosios LIETUVIŲ KALBOS DIENOS! Jos Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) iniciatyva kasmet vasario–kovo mėnesiais rengiamos nuo 2016 metų. Šiuo laikotarpiu vyks daug renginių: susitikimų, parodų, konkursų, skirtų lietuvių kalbai, Lietuvos etnografinių regionų savitumui, lietuvių kalbą ir literatūrą puoselėjusioms asmenybėms ir pan. Į šį teminių renginių ciklą įsitraukia beveik visos šalies bibliotekos, muziejai, švietimo ir mokslo įstaigos, Lietuvių kalbos draugija ir „Lituanistų sambūris“. Tradiciškai prie Lietuvių kalbos dienų jungiasi tautiečiai iš Airijos, Jungtinės Karalystės, Graikijos, Italijos, Ispanijos, Prancūzijos, Suomijos, Turkijos, net iš tolimosios Australijos, Taivano ir kitur.

Lietuvių kalbos dienų tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje, telkti bendruomenes Lietuvoje ir užsienyje.

Mūsų biblioteka taip pat kvies į įvairius Lietuvių kalbos dienų renginius! Sekite informaciją!