SUSITIKIMAS SU PSICHOTERAPEUTE INGA MOTUZAITE

Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka kviečia susipažinti su bibliodramos metodu. Tai būdas patirti tekstą, tyrinėti jį kūrybiniais metodais – per pojūčius, judesį, vaizduotę, muziką ir kitas meno šakas. Įvairūs tekstai – nuo Biblijos, Korano iki poezijos, biografijų – padeda geriau suprasti, ką žodžiai kalba asmeniškai man.

2023 m. birželio 21 d. 17 val. INGA MOTUZAITĖ – Geštalto psichoterapeutė, lektorė, VšĮ „Aukim“ direktorė, bibliodramos lyderė – pristatys šį metodą plačiau.

Rudenį planuojame organizuoti bibliodramos patyriminę grupę. Joje galės dalyvauti visi, pageidaujantys patyriminiu teksto pažinimo būdu auginti savo vidinį žmogų.

Nesvarbu, ar esate perskaitę daug knygų, ar nė vienos. Svarbu: trokštate savo gyvenime patirti pokyčių!