MANO ĮSIMINTINIAUSIA KNYGA. ROMUALDAS TRUMPIS

ROMUALDAS TRUMPIS, Telšių rajono senelių globos namų gyventojas

ERICHAS MARIJA REMARKAS „TRYS DRAUGAI“

„Jaunystėje skaityta knyga labai įsiminė. Viskas gyvenimiška: meilė, draugai, nesėkmės... Rekomenduoju visiems „Tris draugus“. Nesigailėsite perskaitę!“

***

Romanas „Trys draugai – liūdnas romanas apie draugystę, tragišką meilę. Trys herojai – skirtingi, bet vieno likimo. Buvusiems kareiviams draugystė – vienintelis pastovus dalykas vertybių žlugimo epochoje. Jie geba jausti akimirkos žavesį, imituoja lengvo, nerūpestingo gyvenimo stilių. Viena svarbiausių jų buities detalių – svaigalai, kuriuose jie skandina laiko dilemą. „Sulaikyti neįmanoma nieko – tai jie žinojo, o vėliau dėl to išgyveno. Atšiaurumas, cinizmas, juodasis humoras – tik uždanga, slepianti kraujuojančią sielą. Jos atskleidimas ir yra romano nemirtingumo priežastis.