„TURIZMO NAKTIS“ TELŠIUOSE. BIBLIOTEKOS KOMANDA

2023 m. rugpjūčio 11 d. Telšiuose vyko turizmo nakties renginiai, tarp jų pirmąkart buvo organizuojamas naktinis pasibuvimas Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. Bibliotekos komanda laukė gyventojų su šypsenomis, gėlėmis, sulčių taurėmis ir prizais. Nuo 20 valandos bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės šeimai. Visi galėjo sudalyvauti nemokamose edukacijose vaikams „SPALVOTOS KOPOS“ ir tėvams – „ATVIRUKO GIMIMAS“, aplankyti parodas bei pasinerti į užburiantį akvarelės grožį. Naktinio pasibuvimo metu bibliotekoje skambėjo pianino, gitaros garsai ir sklandė poezijos posmai ... vyko „VIDURVASARIO POEZIJOS SKAITYMAI“, linksmai šurmuliavo tarp bibliotekos lankytojų populiaraus žaidimo „PABŪK BIBLIOTEKININKU“ dalyviai.
Iki kitų naktinių susitikimų bibliotekoje!
Bibliotekos partneriai ir „Turizmo nakties“ Telšiuose iniciatoriai - Žemaitijos turizmo informacijos centras.
Nuotraukos Vidos Urnikienės