KVIEČIAME Į KNYGOS „KELIONĖ VIDUN“ PRISTATYMĄ

Knyga „Kelionė vidun“ kviečia leistis savęs pažinimo link, skaitant Šri Matadži Nirmala Devi interviu, pokalbių ir paskaitų citatas, sudarančias vientisą naratyvą. Ji atskleidžia esminius gyvenimo ir dvasinės evoliucijos aspektus, padedančius atrasti savyje glūdinčią jungtį su visuma ir patirti neaprėpiamą džiaugsmą bei ramybę.

Šri Matadži Nirmala Devi švelniai tarsi vaikams primena, kur turime ieškoti tiesos ir išminties, nepavaldžios laikui, civilizacijai, išsilavinimui, amžiui ar lyčiai. Jos mokymas, pasaulyje žinomas Sahadža jogos vardu, – tai kolektyvinė ir individuali dvasinio sąmoningumo kelionė, aiškiai žinant kryptį. Metas kelionei vidun.

Susitikimo metu kviesime išbandyti Sahadža jogos meditaciją – būdą išgirsti viduje esančią tylą, bent trumpam nurimus mintims ir emocijoms.

Sahadža joga – būdas pasiekti dvasinę realizaciją ir bemintę būseną meditacijos būdu.