Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji bibliotekadaiktu bibl

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

VOKIEČIŲ KALBOS DIENOS BIBLIOTEKOJE

Vokiečių kalbos dienos tapo tradiciniu kasmetiniu renginiu, per kurį visa Lietuva prabyla vokiškai!

Spalio 16–19 d. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Inovacijų ir mokymo centre gyventojai galėjo savarankiškai tobulinti savo vokiečių kalbos žinias naudodami programą EUROTALK LANGUAGE LEARNING.

Užsiėmime dalyvavo ne tik pradedantieji, bet ir norintys prisiminti ar pagerinti savo profesinio ir privataus gyvenimo kokybę.

Vokiečių kalba neatsiejama nuo Lietuvos švietimo, kultūros ir verslo. Pastaraisiais metais susidomėjimas ja itin auga. Norėdamos pabrėžti vokiečių kalbos vaidmenį švietimo ir kultūros įstaigose, versle ir kitose gyvenimo srityse, penkios Vokietijos institucijos Lietuvoje 2016 metais pakvietė visus, neabejingus vokiškai kultūrai, prisijungti prie Vokiečių kalbos dienų ir spalio savaitę organizuoti su Vokietija ir jos kalba susijusius renginius.

Nuo pirmųjų metų kasmet prie iniciatyvos prisijungia daugiau nei 200 įvairių institucijų ir pavienių žmonių.

Projektą inicijavo Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD), Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK). Atsakingas organizatorius yra Vilniaus Goethe`s institutas.

 
Savanoris bibliotekoje