ALMOS JANKAUSKIENĖS KŪRYBOS PARODA

Bibliotekos ketvirtojo aukšto erdves papuošė Almos Jankauskienės sukurti atvirukai bei rėmeliais aprengtos kompozicijos.

Autorės išsaugoti sudžiovintų augalėlių fragmentai, jautriai suguldyti ant popieriaus plokštumos, talpina savyje prisiminimų, įspūdžių, būsenų akimirkas. Subtilus spalvinis koloritas, kompozicijų grynumas ir paprastumas neblaško, sukuria labai estetišką visumą. Pagarba gamtos sukurto augalo tobulumui ir trapumui, sklindanti iš Almos Jankauskienės sukurtų darbų, pažadina pačias šilčiausias emocijas. Minimalizmas, estetika būdingi ir toms miniatiūroms, kurioms autorė pasirenka kitas išraiškos priemones.

Maloniai kviečiame aplankyti kūrybinių ieškojimų ekspoziciją, kuri, orams vėstant, sušildys jūsų širdis, pakvies mintis apie laiko tėkmę ir prisiminimų svarbą, grožį, trapumą.