KUR GYVENA KNYGOS?

Spalio 23 d. bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje vyko edukacinis užsiėmimas ,,Kur gyvena knygos“.

Jame dalyvavo Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos 1 klasės mokiniai su mokytoja Reda Vaitiekiene ir mokytojos padėjėja Ona Ežerskiene.

Edukacinės ekskursijos metu mokiniai  susipažino su bibliotekos fondais. Bibliotekininkė Aušra Ubartienė papasakojo apie biblioteką ir kaip joje reikėtų elgtis, knygų gausą, paaiškino ir parodė, kur ir kaip reikėtų ieškoti savo amžiui tinkamų knygų. Vaikams buvo įdomu pamatyti  bibliotekos fonde saugomą mažiausią, didžiausią ir seniausią knygas. Moksleiviai sužinojo, kad knygos gali būti ne tik popierinės. Mažieji skaitytojai klausėsi T. Robberecht knygos „Vilkas, kuris iškrito iš knygos“ ištraukų, o vėliau žaidė interaktyvų žaidimą „Knygos kelias“.

Ačiū svečiams už bendrystę. Lauksime sugrįžtant!