Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji bibliotekadaiktu bibl

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

KVIEČIAME PADĖTI!

Mes prisidedame prie Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos iniciatyvos ir padedame rinkti medžiagas apkasų žvakėms gaminti.

Žvakės bus gaminamos Vilniuje ir siunčiamos fronte kovojantiems Ukrainos kariams. Šios žvakės – tai vašku ar parafinu užpildytos skardinės, kurias apkasuose kariai naudoja gamindami maistą, džiovindami drabužius ar tiesiog norėdami sušilti, todėl jos gyvybiškai svarbios, kai šalta.

Kokias medžiagas renkame?

Šiuo metu renkame įvairų vašką ir parafiną, didelius ir mažus jo gabalus, senas žvakes ir jų likučius. Tai gali būti maistinis parafinas, bičių vaškas, žvakės, skirtos uždaroms patalpoms, ir tokių žvakių likučiai.

Netinka: techninis parafinas, parafinas iš kapinių žvakių ir žvakių nuo uodų likučiai. Toks parafinas yra abejotinos kokybės arba blogo kvapo, degdamas gali išskirti sveikatai kenksmingas medžiagas. Todėl, saugodami karių sveikatą, tokių medžiagų atsisakome.

Kaip panaudosime surinktą vašką ir parafiną?

Bibliotekose surinktą vašką ir parafiną perduosime iniciatyvoms, kurios užsiima parafino ir vaško lydymu, apkasų žvakių gamyba.

Kur ir kada galite atnešti medžiagų?

Jas galite palikti:

Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje (III a., Respublikos g. 18, Telšiai) nuo 10 val. iki 18 val.;

bet kurioje Telšių rajono kaimo bibliotekoje (kreiptis į bibliotekininką).

Kiek truks ši akcija?

Medžiagas planuojama rinkti iki gruodžio 15 d.

Net ir nedideli vaško ir parafino kiekiai yra svarbūs, tad nedvejokime ir atneškime tai, ko turime.

Dėkojame už pagalbą!

Smulkesnė informacija tel. (8 444) 52533, (8 444) 41716, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

 

 
Savanoris bibliotekoje