LAISVĖS GYNĖJŲ DIENAI SKIRTAS RENGINYS

Sausio 12-ąją bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje vyko LAISVĖS GYNĖJŲ DIENAI skirtas pilietinės akcijos renginys jaunimui „Laisvės atgimimas“. Dalyvavo Telšių „Atžalyno“ progimnazijos 8 a klasės mokiniai su auklėtoja Jadvyga Martinkiene ir istorijos mokytoja Vilma Savickiene.

Bibliotekininkė Kristina Vaičiekauskienė renginį pradėjo Justino Marcinkevičiaus eilėmis.

Telšių miesto seniūnas Česlovas Ubartas pasidalino mintimis, atsiminimais iš 1991-ųjų sausio įvykių.

Renginio metu prisiminėme, kodėl esame laisvi, kodėl turime branginti laisvę – tikrąjį žmogaus ir visos tautos laimės, gerovės šaltinį. Netekti laisvės – tai netekti galimybės augti ir tobulėti. Vieninga ir laisvės trokštanti tauta atmintinomis 1991 metų dienomis apgynė Lietuvos nepriklausomybę, pasipriešino agresoriui.

Mokiniams pristatyta literatūrinė ir įamžintų akimirkų iš to meto įvykių paroda „Laisvės atgimimas“.

Vėliau jaunuoliai susiskirstė į komandas ir atliko šešias užduotis, susijusias su Sausio 13-ąja – Lietuvos laisvės gynėjų diena.

Tikimės, kad svečiai bibliotekoje prasmingai, įdomiai praleido laiką.