KVIEČIAME DALYVAUTI LRT SKAITYMO MARATONE!

KVIEČIAME DALYVAUTI LRT SKAITYMO MARATONE ir kartu su visa Lietuva perskaityti 10 milijonų puslapių!

Kaip dalyvauti?

1. Išsirinkite knygą bibliotekoje.

2. Perskaitykite ją.

3. Registruokite perskaitytą knygą puslapyje skaitymomaratonas.lt

Bėkite per puslapius kartu su visa Lietuva!

Skaitymo kultūrą puoselėjanti LRT kviečia į knygų skaitymą pažvelgti kitaip. Jo metu skaičiuosime perskaitytų knygų puslapius ir kartu su visa Lietuva sieksime bendro tikslo – iki liepos pabaigos perskaityti 10 milijonų puslapių.

Akcijos tikslas – įkvėpti noro skaityti bei atrasti naujų autorių bei kūrinių, todėl pagrindinis dalyvių prizas – naujai atrastos knygos ir istorijos. Kitų lyderių ar laimėtojų nebus, nes nugalės kiekvienas, prisidėjęs prie maratono.

Prie LRT skaitymo maratono prisijungti paprasta – puslapyje  skaitymomaratonas.lt  galima registruoti perskaitytų knygų puslapius, kurie iškart atsispindės specialiame maratono skaitiklyje. Kiekvienas puslapis svarbus, todėl dalyvauti kviečiami visi – nuo mažiausio iki didžiausio skaitytojo!

Daugiau informacijos:  skaitymomaratonas.lt

#LRTSkaitymoMaratonas