MENINIO SKAITYMO KONKURSAS „MANO ŠALIS LIETUVA“

Kovo 14 d. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vyko Telšių rajono mokyklų pradinių klasių moksleivių Meninio skaitymo konkursas „Mano šalis Lietuva“.

Mažuosius skaitovus vertino komisija: Telšių Žemaitės dramos teatro režisierius Donatas Žilinskas, Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriaus vedėja Monika Lukoševičienė, lituanistė  ir poetė Elena Šidlauskienė, Telšių meno mokyklos mokytoja, poetė Daiva Živatkauskienė.

Konkurso dalyvius drąsino bibliotekos vadovė Vida Urnikienė, linkėdama visiems sėkmės. Nuotaiką pakelti ir dar labiau atsipalaiduoti padėjo Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos dainavimo studija „Pupa“ (vadovė K. Būtienė), padainavusi keletą kūrinių.

Išklausiusi daug gražių eilių ir pasakojimų, komisija padėkos raštais apdovanojo visus dalyvius. Žinoma, išrinko ir geriausius.

I ir II klasių grupėje nugalėtojais tapo:

I vieta Grantas Stulpinas (Telšių „Ateities“ progimnazija, mokytoja J. Radžiuvienė),

II vieta Eglė Domarkaitė (Telšių „Ateities“ progimnazija, mokytoja Z. Liutkutė),

III vieta Gabija Andrijauskaitė  (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija, mokytoja L. Narvydienė).

III ir IV klasių grupėje nugalėtojais tapo:

I vieta Augustė Rupeikytė (Telšių „Ateities“ progimnazija, mokytoja V. Vasiliauskaitė),

II vieta Miglė Jokubauskaitė (Telšių „Germanto“ progimnazija, mokytoja R. Skiotienė),

III vieta Eridana Urvakytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija, mokytoja K. Būtienė).

Renginį organizavo Telšių rajono pradinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio taryba, partneriai –  Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka.