SUSITIKIMAS SU KNYGOS „MERGAITĖ SU ŠAUTUVU“ AUTORIAIS

Kovo 21 d. į biblioteką atvyko svečiai – knygos „Mergaitė su šautuvu“ autoriai: Marius Marcinkevičius ir Lina Itagaki, vaikams papasakoję knygos kūrimo istoriją. Tai asmeniniais autorių tėvų ir senelių pasakojimais paremtas pasakojimas apie mergaitę partizanę Magdę.

Susitikime dalyvavo Telšių Borisevičiaus gimnazijos 4 a klasės mokiniai su mokytoja K. Būtiene ir Telšių „Kranto“ progimnazijos 4 b klasės vaikai su mokytoja S. Račkauskiene.

Moksleiviai ne tik išklausė įdomų pasakojimą, bet ir dalyvavo interaktyviose veiklose: spėliojo, kokie daiktai reikalingi išlikimui miške, varžėsi, kas greičiau išlįs iš miegmaišio ir jį supakuos, tikrinosi savo pastabumą.

Knyga „Mergaitė su šautuvu" dalyvauja geriausios Metų knygos vaikams rinkimuose.