DAILĖS UŽSIĖMIMŲ DALYVIŲ DARBŲ PARODOS UŽDARYMAS

Balandžio 12-osios popietę dailės užsiėmimų dalyvės susirinko į savo darbų parodos, kuri bibliotekos lankytojus džiugino ilgiau nei mėnesį, uždarymą. Miniatiūrų liejimas akvarele, bendraminčių pašnekesiai, bibliotekos vadovės padėkos, įteiktos kiekvienai už aktyvų dalyvavimą dailės raiškos užsiėmimuose ir darbų eksponavimą parodoje, daug šiltų padėkos žodžių vadovei edukatorei Aušrai Sirutienei – susitikimo laikas, pripildytas jaukaus nuoširdumo, prabėgo akimirksniu.

Dailės raiškos užsiėmimai suaugusiesiems – pusantros valandos jūsų laiko, kurį galite skirti atpalaiduojančiai kūrybinei saviraiškai, įvairių technikų pažinimui, pasitraukimui nuo įprastų kasdienių veiklų į aplinką, kurioje svarbiausi veikėjai yra spalvos ir linijos.