Tryškių bibliotekos įkurtuvės naujose patalpose

Vasario 6 dieną įvyko Tryškių bibliotekos, kultūros centro ir vaikų darželio įkurtuvės naujose patalpose. Renginyje dalyvavo daug svečių: LR Seimo narys Valentinas Bukauskas, Kultūros ministerijos viceministrė Agneta Lobačevskytė, rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva, administracijos direktorius Saulius Urbonas, Telšių Karolinos Praniauskaitės VB direktorė Virginija Černiauskienė, Telšių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjos pavaduotoja Eva Stonkevičienė ir daug kitų atvykusiųjų bei vietinių – salėje susirinko daugiau kaip trys šimtai žmonių.

Hole visus svečius pasitiko kapela. Šventė prasidėjo simbolinio rakto nuo naujai įrengtų patalpų perdavimu bei juostelės perkirpimu, vėliau pastatą pašventino Tryškių parapijos klebonas Raimondas Jonauskas. Į naujas patalpas persikėlusioms įstaigoms sėkmingo darbo linkėjo gausus sveikintojų būrys. Džiugu, kad šiame šurmulyje nebuvo pamiršta biblioteka – sulaukėme daug šiltų žodžių ir dovanų tiek iš politikų bei rajono vadovų, tiek iš Tryškių seniūnijos ir bendruomenės, tiek iš bibliotekos bičiulių bei rėmėjų. O mieliausi sveikinimai ir dovanos – nuo VB bibliotekos direktorės Virginijos Černiauskienės ir kolegės iš Kaunatavos – Vilijos.

Renginio metu žiūrovams koncertavo patys mažiausieji naujo pastato šeimininkai – darželinukai, Telšių muzikos mokyklos Tryškių skyriaus moksleiviai, Aall'antico trio, Tryškių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Pas moni", moterų vokalinis ansamblis „Mondriuoses".

Įsimintiną vakarą šventiškai ir skaniai užbaigė Tryškių miestelio bendruomenės iškepto torto valgymas.

Visus kviečiu apsilankyti naujoje bibliotekoje.