Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

Į Pradžią » Veikla » Informacija apie laisvas darbo vietas

2023-06-06

Inovacijų ir mokymo centro vedėjos pareigybė: būtinas aukštasis universitetinis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu,  pageidautina, kad turėtų išsilavinimą informacijų technologijų (IT) srityje, pirmenybė teikiama specialistams, turintiems bibliotekų veiklą atitinkančią (bibliotekininkystės, komunikacijos ir informacijos, informatikos mokslų, humanitarinių ar socialinių mokslų) profesinę kvalifikaciją. Šiai pareigybei bus skelbiamas konkursas.

 

2024-03-06

KONKURSAS Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktoriaus pareigoms užimti
Pareigybė
1. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorius (toliau — Direktorius) yra įstaigos vadovas, dirbantis pagal darbo sutartį ir gaunantis darbo užmokestį iš savivaldybės biudžeto, pareigybės kodas – 134903.
2. Pareigybės grupė – įstaigos vadovas.
3. Pareigybės lygis – A1.
4. Pareiginės algos koeficientas – 1,41.
5.Pareigybinė alga (neatskaičius mokesčių) - nuo: 2517,41 Eur
6. Pareigybės paskirtis – vadovauti Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešajai bibliotekai (toliau – Biblioteka) bei atsakyti už jos veiklą ir veiklos rezultatus.
7. Pareigybės pavaldumas – Direktorius pavaldus Telšių rajono savivaldybės merui (toliau –Savivaldybės meras). Direktorius viešo konkurso tvarka skiriamas į pareigas ir atleidžiamas iš jų Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
8. Darbo vieta -Telšiai

Skelbimas galioja iki 2024 m. kovo 20 d.
Dokumentų pateikimo būdas: el. būdu (per VATIS Prašymų teikimo modulį)

Konkurso nuoroda:

https://portalas.vtd.lt/lt/direktorius-322;943830.html

https://telsiai.lt/naujienos/telsiu-rajono-savivaldybes-administracija-skelbia-konkursa-laisvoms-karolinos-praniauskaites-viesosios-bibliotekos-direktoriaus-pareigoms-eiti

Konkursą organizuojančios įstaigos kontaktai išsamesnei informacijai:
Telšių rajono savivaldybės administracijos Teisės ir administravimo skyriaus vyriausioji specialistė Ilma Gintalienė tel.: 8 (444 ) 56190; el. paštas.  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos
personalo specialistės kontaktai:
Dalia Leonavičienė tel.: 8 (444) 68034, el. paštas:  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

 
Savanoris bibliotekoje