Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Išeiti į Afriką

Išeiti į Afriką

Autorius: Justinas Navikas

iseiti i afrikaJustino Naviko romanas „Išeiti į Afriką" pratęsia pirmo leidinio „Išeiti į horizontą" pasakojimą. Bet naujas romanas sudėliotas taip, kad galima jį skaityti ir kaip naują atskirą.

Knyga „Išeiti į Afriką" yra padalinta į dvi dalis. Pirmoje personažas Lietuvis išgyvena egzistencinę dramą. Išvykęs į Afriką praranda mylimą moterį, kurią vėliau vyksta vaduoti iš kalėjimo Rusijoje. Susidūręs su reta netikėta egzistencine dilema, Lietuvis priima netikėtą sprendimą – jis bando atsisakyti žmonių visuomenės. Ar jam tai pavyks, - kupinas nuotykių pasakojimas, gamtos aprašymai užbūrė net mane, autorių taip, kad aš pats pratęsiau savo klajūno Afrikoje epopėjas antroje dalyje. Dauguma aprašytų epizodų turi realių įvykių pagrindus.