Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Svetimšalė, II dalis. Laumžirgis gintare

Svetimšalė, II dalis. Laumžirgis gintare

Autorė: Diana Gabaldon

svetimsale ii dalis laumzirgis gintareDvidešimt metų Klerė Randal saugojo savo paslaptis. 1968 metais ji grįžta į didingas miglose skendinčias Škotijos Aukštumas su jau suaugusia dukterimi Briana. Čia Klerė ketina atskleisti tiesą, tokią pat stulbinamą kaip ir ją nulėmę įvykiai: apie senovinio akmenų rato paslaptį, meilę, nugalinčią laiko ribas, ir apie Džeimį Freizerį, dėl kurio ji kitados atsisakė savojo šimtmečio saugumo.

Klerė nori išsiaiškinti, koks buvo jos didžiosios gyvenimo meilės, likusios XVIII amžiuje, likimas.

Tikėdamasi rasti atsakymus ji mintimis grįžta į praeitį, į intrigų knibždantį Paryžių, kur tenka susidurti su jakobitų sukilimo grėsme, kovoti už savo kūdikio ir mylimojo gyvybę.

Triumfas! Nuostabus, labai paveikus pasakojimas, kur susipina istorija ir mitai, o jo esmė – gyvastinga, karšta meilė...“ Nora Roberts.

D. Gabaldon tiesiog gimusi būti rašytoja. Puslapiai verčiasi patys.“ The Arizona Republic.

Nepaprastai ilgas, bet nuostabiai lengvai skaitomas „Svetimšalės“ tęsinys. D. Gabaldon skaitytojui siūlo šviežią ir neįprastą istorinį požiūrį.“ Publishers Weekly.