Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Svetimšalė, III dalis. Keliautoja

Svetimšalė, III dalis. Keliautoja

Autorė: Diana Gabaldon

svetimsale iii dalis keliautoja1746 metai, Džeimis sužeistas guli Kulodeno mūšio lauke. Jo laukia mirties bausmė. Bet jam nesvarbu, kas bus, nes viską nustelbia netekties skausmas. Klerė iškeliavo. Visiems laikams.

Klerė Freizer per akmenų ratą grįžta į XX amžių, nes pažadėjo Džeimiui apsaugoti dar negimusį jųdviejų kūdikį. Bet po 20 metų ją sukrečia netikėtai rasta žinia: Džeimis Freizeris nežuvo mūšio lauke, jis gyvas.

Kur jis dabar? Padedama savo suaugusios dukters Brianos, Klerė dar kartą žengia į paslaptingą akmenų ratą, pasiryžusi pavojingoje praeityje rasti vyrą, kuris yra didžioji jos gyvenimo meilė.

Nepaprastai įdomus, intriguojantis... tikras triumfas... nuostabi istorinio romano rašytoja.“ Publishers Weekly.

Drąsus, įžūlus, jaudinantis romanas. D. Gabaldon meistriškai pina per skirtingus laikotarpius ir vietoves besivyniojančias savo pasakojimo gijas, niekuomet nepamesdama pagrindinės istorijos.“ Locus.