Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Sapnų kambarys

Sapnų kambarys

Autoriai: David Lynch ir Kristine McKenna

sapnu kambarysSapnų kambarys“ - unikalus biografinės ir atsiminimų knygos hibridas, pirmas toks žvilgsnis į asmeninį ir kūrybinį vizionieriško režisieriaus Davido Lyncho gyvenimą.

Lyriškos ir intymios paties Lyncho refleksijos susipina su artimos kolegės Kristinės McKennos parašytais biografiniais skyriais, o šiems panaudota medžiaga daugiau nei iš šimto pokalbių su neįtikėtinai atvirais buvusių žmonų pasakojimais, šeimos narių, draugų, kolegų aktorių, agentų, muzikantų ir bendražygių iš įvairiausių sričių prisiminimais.

Niekas geriau už Lynchą nežino, kas tyko žmogaus proto šuliny ir kas veisiasi jo (pa)sąmonės patamsiuose. „Sapnų kambarys“ kiek praskleidžia Lyncho kūrybos uždangą, bet norintys aiškių atsakymų turės juos išsilukštenti patys – iš užuominų, faktų, anekdotų ir biografijos detalių.“ Marius Burokas.