Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Žiogas stiklinėje

Žiogas stiklinėje

Autorė: Vytautė Žilinskaitė

ziogas stiklineje
Tai literatūra, kuri kilsteli vaiką: skatina mąstyti, spręsti didelius klausimus ir pažinti literatūros daugiaprasmiškumą.
„Sakykit, ką norit, o pasaulis puikus ir nuostabus”, – taria vienos iš pasakų herojus pramuštgalvis sliekas. Tačiau ne visiems taip sekasi, kartais tenka išmokti priimti savo prigimtinius apribojimus, sunkius išbandymus, gyvenimiškas pamokas. Žilinskaitės pasakos, viena vertus, skaidrios ir lengvos, tačiau kartu ir filosofiškos. Jos kalba ne tik apie universalias vertybes, visiems pažįstamus jausmus, bet ir kasdienybės stebuklus, gamtos ir žmogaus sukurto pasaulio sankirtas. Knygoje surinktos geriausios autorės pasakos vaikams (ir suaugusiems!) užduoda daug svarbių klausimų ir kviečia pagalvoti, ieškoti savų atsakymų.