Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Paskolintas šuniukas

Paskolintas šuniukas

Autorė: Holly Webb

paskolintas suniukasSkirta 6–9 metų vaikams.

Džeida norėtų šuns. LABAI LABAI. Bet negali turėti. Tėtis mano, kad jos broliukas dar per mažas ir šuo būtų per sunki atsakomybė jų šeimai. Bet kai Džeida su tėčiu pamato skelbimą apie šunų vedžiojimo paslaugą, mergaitė supranta – tai puiki išeitis! Netrukus ji gauna pasiūlymą rūpintis nuostabiu auksaspalviu retriveriu Miliu ir iš karto jį pamilsta.

Deja, Milio savininkei teks persikelti gyventi į Paryžių, o šuniuko ten vežtis ji negali. Ar vargšelį reikės atiduoti į prieglaudą, o gal jis ras naujus namus?

Jaudinančios, atjautą ir atsakomybę ugdančios Holly Webb knygos apie gyvūnus pakeri visus juos mylinčius vaikus!

Paskolintas šuniukas“:

• ugdo empatiją, gerumą bei supratimą, kad augintinis yra didelė atsakomybė;

• moko tinkamo elgesio su šunimis;

• skatina atvirai bendrauti su tėvais, jų klausyti ir kartu ieškoti įvairių sprendimų;

• nesudėtingas knygos tekstas didelėmis raidėmis puikiai tinka vaikams, pradedantiems skaityti savarankiškai.